Projekt Prezent

Kiermasze, jarmarki rozstawiane od 2 listopada, promocje, sugestie prezentowe. Do kompletu sztuczny śnieg, sztuczne wypchane bałwany, sztucznie otłuszczone i owatowane brzuchole mikołajopodobnych tworów, elektrycznie ruszające głową renifery. Super? Dla nas średnio. Śnieg sobie znajdziemy prawdziwy, choćby w górach. Otłuszczenie brzucha gwarantują święta i obżarstwo z braku rozsądku. No dobra, a co z resztą. To znaczy z tą całą magią świąt? Z przyjemnością dawania , patrzenia na radość obdarowywanego? Otóż TOTO można sobie załatwić samemu. Jak? A no tak:

Kilku zacnych blogerów i my na doczepkę skrzyknęło się już kolejny raz i postanowiło z Waszą pomocą odmienić świąteczny los jakiegoś psiaka. Każdy z zapsionych blogów upatrzył sobie psiaka, który szczególnie potrzebuje naszej pomocy. I teraz, razem mamy okazję zrobić im  taki prezent jakiego najbardziej potrzebują. No, poza prawdziwym Domem. A może i to ktoś może im dać? Ale na razie przedstawiamy Wam tego, którego szorściaki postanowiły wspomóc – uwaga uwaga… poznajcie Druida!

Chłopak też szorstki jak widać, więc od razu wpadł suczom i mi 🙂 w oko. Przystojny rudzielec, który nie ma za wiele. Ma chwilowo dom, ale nie taki prawdziwy, tylko tymczasowy. Ma wokół siebie przyjazne dusze tymczasu Takiny Niczyje , ale to nie to co ręka swojego Pana czy Pani do drapania za uchem. I niestety nie ma już roku czy 2 a trochę więcej doświadczenia życiowego za sobą. Ale to nie znaczy, że te święta nie mogą być dla niego choć trochę lepsze! Druid szczególnie potrzebuje:

 • Leków i paraleków dla pana w sile wieku
  • obroży  feromonowej Adaptil
  • dyfuzora feromonowego do kontaktu Adaptil
  • tabletek Synoquin EFA dla dużych ras
 • Akcesorów wszelakich, również tych używanych w dobrym stanie:
  • micha
  • szczota do szorstkiego kłaka
  • obroża, szeleczki, smycz
  • poducha na wygodne leżenie też mile widziana
  • piła, gryzak, czasoumilacze
 • Ciastek, karmy Royal Canin Veterinary Mobility C2P + karmy wspomagającej stawy

Wszytko to możesz podrzucić do nas (jesteśmy we Wrocławiu i Ostrzeszowie, potrafimy sie dublować :)), wysłać pocztą, paczkomatem, sową, zamówić przez Internet. Napisz do nas: pufoswiat at pufoswiat dot com. Jeśli „jesteś” sklepem, firmą, producentem, biznesmenem, potentatem – również zapraszamy Cię do przyłączenia się. Pamiętajmy, każdy najdrobniejszy gest pomaga. Wszystko to zostanie przekazane na ręce tymczasowyh Opiekunów Druida, którzy cały czas trzymają kciuki, że gdzieś tam jest ktoś, kto zaopiekuje się Rudzielcem już na zawsze 🙂

Akcja Projekt Prezent to wspólna akcja Makulscy.pl ZamerdaniBohun PiesPiesologiaPrawieowczarkowelovePrzez świat z labradoremJa frelkaOto JankaWest wkurzony, Kiara i jej człowieki , Co boli border colli? Zaglądajcie do nich, nie tylko Druid potrzebuje naszej stadnej pomocy. Drobny gest od nas, wielka radocha dla pieseła i wielka pomoc w opiece nad nimi dla Fundacji i Tymczasów. W stadzie siła!

Oto oficjalny regulamin naszej akcji:

 1. Akcja trwa od 28/11/2016 do 16/12/2016.
 2. Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka (bądź psiaki) przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego (czy nich) produkty/rzeczy.
 3. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.
 4. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując podarunek dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru paczki – po prostu napisz do wybranego blogera!
 5. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych podarków na swoim fanpagu.
 6. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.
 7. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.
 8. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

Dodaj komentarz